10 січ. 2019

Екскурсія в м.Тернопіль

Вихованці танцювального колективу «Фантазія» (кер. Мануйлова О.М., акомпоніатор Серединський Р.Ю.) Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості 10 січня 2019 р. побували на екскурсії в м.Тернопіль
27 груд. 2018

Новорічне свято "У деякому царстві..."

17 груд. 2018

Майстер-клас "Живопис кавою"

Вихованці гуртків «Образотворчого мистецтва» (кер. Андрусик І.В.) Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості м. Копичинці провели майстер-клас, на якому спробували нову для себе техніку «Живопис кавою».
12 груд. 2018

Всеукраїнський літературний конкурс "Творчі канікули"

11 груд. 2018

Виставка-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет"

5 груд. 2018

5 грудня 2018 року вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості м. Копичинці провели майстер-клас з виготовлення новорічних композицій з членами уряду учнівського самоврядування НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 1- гімназія» м. Копичинці на гуртку «Дизайн-флорист» (кер. Козак Л.І)
4 груд. 2018

Навчальний збір обласної школи управлінської майстерності

29 лист. 2018

Ювілейна зустріч "Мандрівка тернистим шляхом товариства "Просвіта""

27 лист. 2018

Конкурс на кращий малюнок на персональному комп’ютері на тему: «Бабусина вишиванка»

27 листопада 2018 року в рамках патріотичного проекту «Я по світу іду в вишиванці» з вихованцями гуртка «Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови» (керівник Кондрин М.В.) Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено конкурс на кращий малюнок на персональному комп’ютері на тему: «Бабусина вишиванка».
26 лист. 2018

Засідання творчої групи керівників хореографічно-музичного профілю