8 лист. 2019

Напередодні Дня української писемності та мови

4 лист. 2019

Стартував еколого-патріотичний проект «Довкілля: вчора, сьогодні і завтра».

30 жовт. 2019

Канікули – веселі і щасливі …

Змістовно проведена екскурсія юних танцюристів (керівники Мануйлова О.М., Рак О.М.) Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості до м. Тернополя.
23 жовт. 2019

На заняття гуртка "Етикет" завітала Осінь

На заняття гуртка "Етикет" завітала Осінь. Вихованці малювали прекрасні пейзажі на осінню тематику.
15 жовт. 2019

до Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня створення УПА

4 жовт. 2019

участь у ІІ Всеукраїнському уроці доброти, ініційованого об’єднанням «Щаслива лапа» та МОН України

3 жовт. 2019

Дивосвіт

23 вер. 2019

Засідання обласної школи управлінської майстерності

20 вер. 2019

Малюнок на асфальті

17 вер. 2019

Засідання ради старшокласників Гусятинської ОТГ.