28 трав. 2019

VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Пісенні Медобори – 2019»

16 трав. 2019

Друк у газеті "Вільне життя" ("Дитячий куточок")

13 трав. 2019

Святковий концерт «Берегиня-мати», присвяченому Міжнародному Дню Матері, який відбувся у Гусятинському ЦКіД.

Участь у святковому концерті «Берегиня-мати», присвяченому Міжнародному Дню Матері, який відбувся у Гусятинському ЦКіД.
13 трав. 2019

Надруковані роботи до дня Матері

3 трав. 2019

Підсумки в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання роботи вихованців гуртків Гусятинського ЦДЮТ

24 квіт. 2019

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "БЕЗПЕКА В ЖИТТІ - ЖИТТЯ У БЕЗПЕЦІ"

Вихованці гуртків Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "БЕЗПЕКА В ЖИТТІ - ЖИТТЯ У БЕЗПЕЦІ" у літературному та мистецькому напрямках.
23 квіт. 2019

Свято "Великдень об'єднує"

22 квіт. 2019

Всесвітній день Матері-Землі.

Всесвітній день Матері-Землі. Вихованці та педагоги Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до свята.
18 квіт. 2019

Вихованці гуртків Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Гусятинської селищної ради 18.04.2019 р. представили свої роботи на обласних виставках-конкурсах науково-технічної творчості.
4 квіт. 2019

"Веселі старти", присвячені Всесвітньому дню здоров'я

4 квітня 2019 року в Гусятинському центрі дитячої та юнацької творчості вихованці гуртків «Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови» (команда «Чемпіон») і Хореографічного (середня група) – команда «ММД» стали учасниками спортивних змагань «Веселі старти», присвячені Всесвітньому дню здоров’я.