13 черв. 2018

Майстер-клас по виготовленню сувенірів з піску

в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці керівником гуртків Козак Л.І. та методистом Василик О.Я. проведено майстер – клас по виготовленню сувенірів з піску із представниками територіального центру соціального обслуговування
1 черв. 2018

30 трав. 2018

Підсумкове свято "Дитячий центр - велика дитяча країна"

29 трав. 2018

Педагогічні працівники Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості провели засідання творчих груп керівників гуртків і педагогічну раду

17 трав. 2018

"Одягнімо, друже, вишиванку"

Одягнімо, друже, вишиванку
13 трав. 2018

13 травня вихованці та педагоги Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт «Довіку матінку шануйте – свій найсвятіший оберіг».

12 трав. 2018

вихованці гуртка «Рукоділля» (кер. Матіяш О.М.) Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці провели майстер – клас по виготовлення подарунків до Дня Матері з дітьми членами благодійної організації із Канади CHALIFE Тернопільського відділення «Світ дітей»
11 трав. 2018

вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості брали участь в обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), приурочених Дню Перемоги.

3 трав. 2018

Участь в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів

28 квіт. 2018

відкрите заняття «Подорож у королівство Танцю».

До Всесвітнього дня Танцю 28.04.2018 р. в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості м. Копичинці керівник гуртка «Сучасна хореографія» Мимрик О.В. провела відкрите заняття «Подорож у королівство Танцю».