смт. Гусятин. Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості

Новости: 369

Майстер-клас по виготовленню сувенірів з піску

в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці керівником гуртків Козак Л.І. та методистом Василик О.Я. проведено майстер – клас по виготовленню сувенірів з піску із представниками територіального центру соціального обслуговування

30.05.2018

Підсумкове свято "Дитячий центр - велика дитяча країна"

29.05.2018

Педагогічні працівники Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості провели засідання творчих груп керівників гуртків і педагогічну раду

"Одягнімо, друже, вишиванку"

Одягнімо, друже, вишиванку
13.05.2018

13 травня вихованці та педагоги Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт «Довіку матінку шануйте – свій найсвятіший оберіг».

12.05.2018

вихованці гуртка «Рукоділля» (кер. Матіяш О.М.) Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці провели майстер – клас по виготовлення подарунків до Дня Матері з дітьми членами благодійної організації із Канади CHALIFE Тернопільського відділення «Світ дітей»
11.05.2018

вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості брали участь в обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), приурочених Дню Перемоги.

03.05.2018

Участь в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів

28.04.2018

відкрите заняття «Подорож у королівство Танцю».

До Всесвітнього дня Танцю 28.04.2018 р. в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості м. Копичинці керівник гуртка «Сучасна хореографія» Мимрик О.В. провела відкрите заняття «Подорож у королівство Танцю».

21.01.2020
17.12.2019