21 груд. 2017

"Чарівний світ вальсу"

«Чарівний світ вальсу» під такою назвою вихованці хореографічних гуртків Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості підготували та провели справжнє свято вальсу в рамках проекту «Мандруємо рідним краєм – світ мистецтва ми пізнаємо».
19 груд. 2017

Святкове дійство «В український милий край поспішає Миколай»

Святкування Дня Святого Миколая та урочисте відкриття головної ялинки
18 груд. 2017

Радіопередача до Дня Святого Миколая

Учасники гуртків «Етикет» та «Юнкор» взяли участь у записі радіопередачі до Дня Святого Миколая
15 груд. 2017

Засідання постійно діючого семінару - практикуму педагогів-організаторів шкіл району

13 груд. 2017

Вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості напередодні свята Миколая.

11 груд. 2017

Конкурс-виставка "Замість ялинки - зимовий букет"

Проведено конкурс-виставку "Замість ялинки - зимовий букет"
8 груд. 2017

Заочна подорож «Від ремесла до творчості»

Заочна подорож «Від ремесла до творчості» в межах реалізації проекту «Мандруємо рідним краєм – світ мистецтва ми пізнаєм»
6 груд. 2017

День Збройних Сил України і День місцевого самоврядування

Педагоги і вихованці Гусятинського РЦДЮТ та дитячої музичної школи привітали із святами
27 лист. 2017

Педагоги діляться досвідом

Засідання творчих груп
23 лист. 2017

Семінар для методистів обласних закладів позашкільної освіти

Згідно плану Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО педагоги Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості підготували та провели семінар для методистів обласних закладів позашкільної освіти на тему: «Участь у житті суспільства як вияв кращих інтересів дитини. Роль дитячих товариств у національно-патріотичному вихованні» на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.