26 квіт. 2018

Виставка з початкового технічного моделювання

За підсумками обласної виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання, на яку було представлено 124 вироби гуртківців позашкільних закладів області, роботи вихованців Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості зайняли призові місця
24 квіт. 2018

Конкурс творів "Крути - героїзм без віку"

Шморлівська Яна, вихованка гуртка "Юнкор" (кер. Нестерович С.Б.), отримала нагороду за участь у конкурсі творів "Крути - героїзм без віку".
23 квіт. 2018

«Безпека в житті - життя в безпеці - 2018».

Вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя в безпеці - 2018».
20 квіт. 2018

Семінар педагогів-організаторів

20 квітня 2018 року на базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний семінар педагогів-організаторів тема якого «Пробудження громадської ініціативи молоді через волонтерство та діяльність громадських рухів».
5 квіт. 2018

«Великдень об’єднує»

«Великдень об’єднує» на центральній площі селища: писали писанки, дарували листівки воїнам АТО, оформили виставку виробів до Великодня.
29 бер. 2018

Підготовка до Великодня

Готуючись до Великодніх свят кожного дня гамірно в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці в майстерні по розпису писанок, сюди приходять учні та батьки, жителі міста та району.
26 бер. 2018

Засідання атестаційної комісії

Відбулося чергове засідання атестаційної комісії Гусятинського РЦДЮТ
20 бер. 2018

В рамках проекту «Мандруємо рідним краєм – світ мистецтва ми пізнаєм» під назвою «Поділімося своїм умінням» в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості в м. Копичинці 20 березня 201

Колишня вихованка гуртків «Дизайн-флорист» Ткач Христина Іванівна, мати гуртківців «Початкового технічного моделювання», навчала виготовляти декоративні квіти для оздоблення елементів інтер’єру, прикрас та листівок.
19 бер. 2018

У мандрівку по країні Гри вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості 19 березня 2018 р. запросила героїня Гра та казкові герої.

Гуртківці під час подорожі брали активну участь у різноманітних іграх, конкурсах, естафетах, а також виконували пісні і танці.
15 бер. 2018

15 березня 2018 року учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Коцюбинці разом із своїми педагогами Миськів О.І. та Климочко І.Б. працювали у творчій майстерні Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості в м.Копичинці.