31 груд. 2014

Новорічні святкування

29 - 30 грудня 2014 року в закладі та філіалі м. Копиченці проведено Новорічні дійства для вихованців.
21 груд. 2014

Участь вихованців гуртків у благолійнаїій ярмарці

18 і 21 грудня 2014 року педагоги і вихованці Гусятинського РЦДЮТ взяли участь у різдвяних благодійних ярмарках. Мета яких, збір коштів для матеріально-технічного забезпечення воїнів АТО. Гуртківці представляли роботи, виготовленні своїми руками, браслети, обереги, сувенірна продукція. Вилучені кошти у сумі 1 700 грн. передані волонтерам.
20 груд. 2014

Переможці обласної виставки-конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет"

Творча робота "Небесні охоронці України" вихованців Возьної Надії, Ухач Софії гуртка "Дизайн-флорист" (кер. Козак Л.І.) в номінації "Новорічна композиція" зайняла І - місце в обласній виставці-конкурсі.
12 груд. 2014

Виставка-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет"

З 9 грудня по 12 грудня 2014 року вихованці та педагоги закладу організували та провели виставку-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет". Кращі роботи вихованців гуртків: "Дизайн-флорист"(кер Козак Л.І.), "Рукоділля"(кер. Матіяш О.М.), "Виготовлення сувенірів"(Пастушок М.М), були представлені на обласній виставці-конкурсі.
5 груд. 2014

"Дім, у якому весело"

В закладі продовжив подорож гуртківський експрес-потяг "Дім, у якому весело". Гуртківці зустрілись на станції "Салон рукоділля" в якій брали участь вихованці гуртків художньо-естетичного напряму, керівники : Стожик Н.М., Лахман Н.Д., Лисак Л.М. Глядачі мали можливість взяти участь у майстер-класах на зупинках "Паперове диво", "Вправна голочка", "Сувенірна", на яких виготовляли національні символи України та рослини-символи.
3 груд. 2014

Засідання районного клубу "ЛІДЕР"

3 грудня 2014 року відбулося чергове засідання районного клубу «Лідер» за планом: 1. Інноваційні технології організації роботи учнівського самоврядування. 2. Практичне заняття: підведення підсумків реалізації проекту «Делегати дитячих прав». 3. Стажування в органах прокуратури і внутрішніх справ. 4. Засідання круглого столу за участю представників правоохоронних органів, лідерів учнівських колективів та педагогів на тему: «Поле правових дій». Лідери підготували матеріали по своїй роботі і заповнили анкету учасника засідання районного клубу «Лідер» (додається). Під час стажування в органах прокуратури і внутрішніх справ перед лідерами учнівських колективів виступали: Старейко Андрій Володимирович, майор міліції – заступник начальника по роботі з особовим складом. Юрчишин Олег Михайлович - оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей. Бернасевич Надія Петрівна – прокурор прокуратури. Зустріч відбулася у формі діалогу, запитань і відповідей. З лідерами були проведені оглядові екскурсії приміщеннями прокуратури і міліції. З набутим досвідом і позитивними враженнями учні роз’їхалися по школах. Куратор Пашківська М.М.
1 груд. 2014

Оберіг захисника України

З метою моральної підтримки українських військових, які перебувають в зоні АТО, а також на лікуванні у військових госпіталях та на передодні дня Святого Миколая вихованці закладу стали активними учасниками конкурсу "Оберіг захисника України", під час якого виготовили сувеніри - обереги для подяльшої передачі їх військовослужбовцям Української армії
27 лист. 2014

Розважальна ігрова програма "Чарівниця музика"

Під час проведення ігрової програми вихованці продемонстрували різні музичні жанри: пісні, танці, виставу, ознайомилися із історією виникнення музики, першими інструментами, прослухали звуки різних музичних інструментів. Проведено музичні ігри, танці, звучали пісні про її Величність "Чарівницю музику"
25 лист. 2014

Засідання творчої групи педагогів-організаторів

25 листопада 2014 року в Гусятинському РЦДЮТ відбулось засідання творчої групи педагогів-організаторів району на тему:«Організація змістовного дозвілля школярів». Учасники семінару обговорили питання діяльності щодо забезпечення організації змістовного дозвілля дітей. Педагог-організатор Пронь А.А. продемонструвала презентацію дозвіллєвої діяльності учнів у НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» с.Калагарівка. Про організацію змістовного дозвілля школярів у ЗОШ І-ІІІ ст.с. Клювинці поділилася досвідом педагог-організатор Стецько М.П.
21 лист. 2014

Героїко-патріотична літературно-музична композиція «Народ, сильний духом, зламати не можна, бо Україна непереможна!»

21 листопада 2014 року відбулася героїко-патріотична літературно-музична композиція «Народ, сильний духом, зламати не можна, бо Україна непереможна!», присвячена Дню Гідності та Свободи проведена вихованцями та педагогами Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості. Під час заходу читали вірші, виконували пісні про незалежну Україну та її героїв. Після заходу вихованці закладу пішли до стели героїв «Небесної Сотні», щоб вшанувати їх хвилиною мовчання та молитвою і запалити свічку пам’яті.