15 січ. 2016

Новорічні посівання

З святим Різдвом вітаємо, Вас люди, хай мир і радість з Вами буде. Дитятко Боже в Вефлеємі, благословляє всіх Вас нині. Із Новорічними та Різдвяними побажаннями вихованці закладу 13-14 січня 2016 року завітали до районних установ та організацій, хворих, які перебувають в лікарні, жителів селища
31 груд. 2015

Новорічне свято для вихованців старшої категорії

"Новий рік прийшов на Україну". Під такою назвою проведено свято для вихованців гуртків.Діти продемонстрували свої вміння у танцях, піснях, конкурсах, іграх, забавах. Вихованці звернулися до Дідуся Мороза з найзаповітнішими проханнями: Принеси, Дідусю, мир, злагоду,добробут, Щоб всіх обминало горе та хвороби, Щоб були щасливі,багаті на вроду, Щоб велася радість від роду до роду.
30 груд. 2015

Вітання членів колегії освітян району з Новим роком

З Новим роком вітаємо всіх щиро, Проживіть його в щасті й теплі, Ми бажаємо Вам світла і миру, Довгих років на рідній землі Вихованці закладу привітали членів колегії освітян району з новорічними святами та Різдвом Христовим.
29 груд. 2015

Новорічне свято для вихованців молодшої категорії

Нехай у Новий рік чудовий, гарний. Завітає в кожен дім Господиня року - Мавпа. Й принесе удачу всім! Святковий зал зібрав багато малечі, яка дарувала усім присутнім веселі танці, пісні, вірші. Діти брали участь в іграх і конкурсах, а Дід Мороз та Снігуронька нагороджували солодкими призами.
24 груд. 2015

Засідання творчої групи керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму

Відбулося чергове засідання творчої групи керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму, на якому розглянули та обговорили питання про сучасні підходи до формування громадянсько-патріотичних цінностей гуртківців, використання метеорологічних спостережень для роботи на гуртках, ознайомилися з новинками педагогічної майстерності. З метою вивчення та впровадження національних традицій рідного краю педагоги розпочали рубрику "Від Романа до Йордана".
18 груд. 2015

Свято Миколая

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, центр соціальних служб сім’ї,дітей та молоді; служба у справах дітей; районний Будинок культури; районний центр дитячої та юнацької творчості 18 грудня 2015 року для дітей воїнів АТО, дітей – сиріт, малозабезпечених організували та провели свято Святого Миколая.
18 груд. 2015

Обласна виставка - конкурс "Замість ялини - зимовий букет"

Переможцями районної виставки-конкурсу визначено роботи у номінаціях: - новорічна композиція "Різдвяна казка"робота вихованок гуртка "Дизайн-флорист" Гевал Юлії та Возьної Юлії(керівник Козак Л.І.,Гусятинський РЦДЮТ); -галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика колективна робота "Новорічні дзвони" гуртка "Рукоділля"(керівник Матіяш О.М., Гусятинський РЦДЮТ); -"Дідух-різдвяний дух" колективна робота "Український дідух" гуртка "Художня праця"(керівник Лехман Н.І., ЗОШ І-ІІІ ст. с.Нижбірок). та представлено на обласну виставку - конкурс.
12 груд. 2015

Святочна академія

За участю членів районних клубів "Лідер" та "Патріот" проведено святочну академію"Духовний світоч України" з нагоди 150-річчя з дня народження слуги Божого митрополита Андрея Шептицького.Святкові урочистості поблагословив о.Роман Кріса і покропив усіх присутніх свяченою водою.Далі естафету перейняла шкільна молодь,яка через акторську майстерність та обдарованість випромінювала багату духовну спадщину українського Мойсея.Спільною молитвою за прославу митрополита Андрея учасники зібрання завершили урочистості.Отець Роман подякував всім присутнім за організацію та участь у святочній академії.
11 груд. 2015

Свято доблесті та честі

Працівниками РЦДЮТ організовано та проведено свято доблесті та честі,присвячене Дню Збройних Сил України для воїнів АТО. З теплими словами вітань до них звернулися голова райдержадміністрації Батіг В.С.,заступник голови районної ради Охота В.В.,тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара капітан Підгородецький В.В.Воїнам АТО були вручені бойові медалі,грамоти,волонтерам-подяки.Свято закінчилося концертною програмою за участю гуртківців та педагогічних працівників.
9 груд. 2015

Виставка - конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет"

З 1 по 8 грудня 2015 року вихованці та педагоги закладу організували та провели виставку-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет", вироби були представлені у трьох номінацях. Кращі роботи вихованців гуртків: "Дизайн-флорист"(кер Козак Л.І.), "Рукоділля"(кер. Матіяш О.М.), були представлені на районну виставку-конкурс.