20 лют. 2015

Реквієм "Пам'ятаємо героїв"

Щоб зберегти народу волю, Щоб процвітав наш рідний край завжди… Вам, українські герої, За подвиг слава на віки! Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячено реквієм «Пам'ятаємо героїв», який відбувся 20 лютого в День героїв Небесної сотні, в Гусятинському РЦДЮТ за участю старшокласників шкіл району. Взяв активну участь у заході поет-пісняр з с. Яблунів Іван Кушнір, подарувавши вихованцям закладу свої доробки. Учні згадали всі трагічні сторінки історії, які випали на долю українського народу. Учасники реквієму запалили свічки в центрі селища, біля дошки пам’яті Героям Небесної сотні.
12 лют. 2015

Звітно-виборча конференція товариства "Просвіта"

12.02.2015 р. відбулася звітно-виборча конференція районного товариства «Просвіта» ім..Т.Шевченка, на яку були запрошені голови та заступники первинних осередків, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Галябарда Н.В., головні спеціалісти відділу освіти, інспектори шкіл Туткалюк О.Т., Бойчук О.К., завідувач райметодкабінетом Цвігун Г.Й., методист з виховної роботи та позашкільної освіти райметодкабінету Зубрицька Л.М. та директор Гусятинської централізованої бібліотечної системи Фаберська М.М. Зі звітом виступила голова районного товариства «Просвіта» Пашківська М.М., співдоповідачі: голова ревізійної комісії Врублевська Г.В., редактор товариства – Нестерович С.Б., голова товариства «Молода Просвіта» - Солтис О.М. На конференції було обрано нового голову районного товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка – Федорович Р.В. Для присутніх силами просвітян і молодопросвітян була підготовлена і проведена літературно-музична композиція на тему «Народ України здолати не можна, бо Україна - непереможна».
3 лют. 2015

Засідання творчої групи керівників гуртків художньо-естетичного напряму

03 лютого 2015 року відбулося чергове засідання творчої групи керівників гуртків художньо – естетичного напряму. Педагоги розглядали питання : - Емоційне підсилення у вихованні особистості під час гурткового заняття. - Збагачення емоційно-естетичного досвіду, формування культури почуттів, розвиток загальних і художніх здібностей особистості. - Провели майстер – клас по виготовленні вітальної листівки до Дня Святого Валентина з використанням техніки «квілінг». - Ознайомились з новинками педагогічної майстерності.
30 січ. 2015

Засідання творчої групи методистів

30.01.2015 року відбулось чергове розширене засідання творчої групи методистів та керівників гуртків науково-технічного профілю. Метою цього засідання було впровадження інноваційних форм і методів роботи на гуртах науково-технічного напрямку.
28 січ. 2015

Творча група керівників гуртків хореографічно-музичного профілю

28 січня 2015 року проведено засідання творчої групи керівників гуртків хореографічно-музичного напряму. На засіданні було обговорені такі питання: - Моральні позиції у розвитку особистості; - Особливості формування вокально-хорових навичок в умовах навчання в позашкільному навчальному закладі; - Почуття спорідненості як особистісна цінність вихованця; Ознайомились з новинами педагогічної майстерності, поділилися досвідом.
26 січ. 2015

Навчання молодих педагогів

26 січня відбулося чергове засідання школи молодого педагога, які ділилися результатами та проблемами у роботі з вихованцями
26 січ. 2015

Педагогічна рада

26 січня 2015 року проведено засідання педагогічної ради, на якому розглядалось питання «Активізація розумової діяльності школярів шляхом використання інноваційних технологій на заняттях гуртків художньо – естетичного напряму.» - Про виконання рішень попередньої педагогічної ради. Педагоги активно обговорили, поділилися досвідом, визначили основні завдання та шляхи використання інноваційних технологій на заняттях гуртків художньо – естетичного напряму.
16 січ. 2015

12 - 16 січня 2015 р. проходив Тиждень науки і техніки . В рамках тижня було проведено : - Засідання творчої групи керівників гуртків науково – технічного напряму; - Показові запуски літаючих моделей; - Вікторину «Подорож по країні Техніки»; - Майстер-клас по виготовленню виробів; - Фестиваль творчих ідей та знахідок «Мої досягнення в роботі з вихованцями».
15 січ. 2015

Екскурсія вихованців гуртка "Народного танцю"

15 січня 2015 року вихованці гуртка "Народного танцю" Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості (кер. Мануйлова О.М.) побували на екскурсії у м.Тернопіль. Уяву дітей вразила різдвяна шопка у храмі Святого апостола Петра, яка є найбільшою в Україні. Також гуртківці переглянули виставу «Кайдашева сім`я» у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.
14 січ. 2015

Новорічні посівання

Мир і згоду у кожен дім, Сонця в серці – нам усім! Сієм, сієм, посіваєм З Новим роком! З Василем! 13-14 січня 2015 року щирими вітальними словами гуртківці та музичні курівники засівали працівників державних установ, підприємців, хворих лікарні смт. Гусятина.